Müşteri Hizmetleri
P.tesi - Cuma 09:00-18:00
0544 443 86 32 İletişime Geç

Ödeme ve Teslimat

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

KREDİ KARTI İLE ÖDEMEFotoev.com sipariş sisteminde tüm ödemelerinizi online internet üzerinden güvenli olarak kredi kartınızla yapabilirsiniz.

Fotoev.com ödeme sisteminde sizden hiç bir şekilde kredi kartı bilgileriniz istenmemekte ve saklanmamaktadır. Tüm ödeme işlemleri İyzico Güvenli Ödeme Sayfasından yapılmakta ve ödeme işlemi İyzico güvencesinde yapılmaktadır.

Fotoev.com web sitesinde sizin sadece üyelik ve sipariş bilgileriniz tutulmaktadır. Kredi kartı ile bilgileriniz HİÇ BİR şekilde Fotoev.com tarafında alınmamakta ve saklanmamaktadır.

Güvenli ödeme sayfası bütün güvenlik tedbirleri İyzico tarafından alınmış ve İyzico'ya ait bir sayfadır. Buradan kredi kartı bilgilerinizi girip gönder butonuna basmalısınız.

Bize sadece ödeme onayı bildirilir. Dolayısıyla aradaki iletişimden kaynaklanan güvenlik riskleri ortadan kalktığı için son derece güvenli bir ödeme sistemidir.

Gönder butonuna tıkladıktan sonra ödeme onayı almalısınız.

Eğer ödeme onayı almadıysanız kredi kartı bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz veya bankanızla temasa geçiniz.

Ödeme onayı almamış siparişler işleme konmayacaktır.

Ödemenizin onayı tarafımızca kontrol edildikten sonra siparişiniz hazırlanıp hemen kargoya verilecektir.

HAVALE ve EFT İLE ÖDEME

Hafta sonu ve resmi tatillerde yapılan Havale/EFT 'ler takip eden ilk iş gününden itibaren onaylanarak siparişiniz işleme alınacaktır.

Havale/EFT ile ödeme yaparken, açıklama alanına, sipariş numarasını ve sipariş verenin ad soyad bilgilerinin yazılması gerekmektedir.

Havale yöntemiyle ödeme yaparak siparişinizi verdiğinizde, önce sipariş talebinizin bize ulaştığına dair bir e-posta, ödemeniz bize ulaştığında ise ödemenizi aldığımız ve siparişiniz işleme konulduğuna dair bir e-posta tarafınıza yollanacaktır.

Siparişleriniz, ödemeniz bize ulaştığında işleme konulacaktır. Havale ile ödemesi yapılan siparişlerinizde teslimat süresinde 1 günlük gecikme yaşanabilir.

ÜRÜN GÜNCELLEMELERİ

Vermiş olduğunuz siparişlerde Fotoev.com değişiklik, düzenleme ve güncelleme hakkını saklı tutmaktadır. Bu güncellemelerden ekstra ücret talep edilemeyeceği gibi herhangi bir indirim de söz konusu olmamaktadır. Tarihi geçmiş ( sevgililer günü ürünleri, yılbaşı ürünleri, anneler-babalar günü ürünleri, takvimler, fotokitaplar vb.) ürünlerin güncellemesi aylık olarak Fotoev.com'un kontrolünde yapılmaktadır.

TESLİMAT

Her gün saat 13:30'a kadar verdiğiniz Klasik Fotoğraf baskı siparişleriniz aynı gün içerisinde, 13:30'dan sonraki Klasik Fotoğraf baskı siparişleriniz, bir sonra ki gün kargoya verilecektir.

Cumartesi, pazar ve resmi tatil günlerinde herhangi bir saatte verilen siparişler, takip eden ilk iş gününden itibaren kargoya teslim edilir.

 

Havale/EFT yapabileceğiniz hesap numaraları